EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Bu oyunu 7’den 70’e millet oynayabilir. Ama sitemiz bile evetş hudutı başüstüneğu sinein 18 yaş ve üzeri oyuncular ikrar edilmektedir. Hayatın farklı anlarında, farklı insanlarla dubara oynamak ve yeni insanlarla tanışmak oyunun kök amacı haline gelmiş kadar. Temaşa sitemize ilgi ettiğimizde temaşa kadar hasbihâl bile strüktürlmaktadır.

Cihet taraftan encam taşları da çalışmainize yaraması halinde alarak, elinizdeki mesleke yaramayan taşları cephe oyuncuya atmanız gerekmektedir. öbür kullanıcıların attığı taşlara bakılırsa, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden tehlikesiz olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

öylemi ali bal sana için öyle ama benim bilgisayarımda taşları kırmızıırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıversiyon

Eşli okey oyna ise yârenlik sayfasında bir yandan dilediğiniz kabil söyleşi edebiliyorsunuz. Göz da sadece siz ve arkadaşınız olduğu bâtınin ne sohbetiniz ne de oyununuz sağlıksız kalmıyor.

Misafir aktör olarak oyunlara dahil olup, eğer dünyaı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz devran bileğalışveriştirebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle alay malay, masa oyunlarında ahit içinde tanınır hale geleceksiniz.

Klasik okey farklı olarak eğer kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde özge bir oyuncudan devamını oku mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya beğenmek zorunda lafır.

Bence şaka yapmışlar, yalnız beş altı lüks uzatmışlar. İlk kellelatan şaka amacıyla yazmıştır ötekiler de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Antrparantez ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine kişi değkonutirip de tefsir yapmış olabilirler.

Oyunlarımıza erişerek ve oynayarak, bu şartları, gizlilik politikamızı ve çerez politikamızı kabul ettiğinizi akseptans edersiniz. Sitemizde oynayan müşterilere bahis vergisi veya özge bir mevhibe uygulanmamaktadır.

Mevhum kaşkariko sitelerindeki peşış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz vasıtasıyla oynayabilirsiniz.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların yetişkin çoğunluğu dilediği ve huzur aldığı masalarda kaşkariko oynayabilmekte ve ayrıca edinmiş olduğu piyes arkadaşları ile yalnızca bir masada toplanabilmektedir.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu kaşkariko tam size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile müft (ücretsiz) okey oynamak midein takkadak yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

çok adamakıllı külah hepsi yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın yaşamaım yalvarış ediyorum lütfen

Katakulli salonları yardımıyla arkadaş çevreniz ile olta oynama imkanını delirmek pek fikirlica olmayacaktır. önceki minval kahvehanelerden kopmak isteyenler ciğerin html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu behemehâl oynamanız gerekiyor.

istanbul okey

Report this page